03 грудня 2020 р. для здобувачів вищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта першого (бакалаврського) рівня було проведено семінар «Нормативне підґрунтя організації освітнього процесу в Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка», у ході якого викладач кафедри дошкільної педагогіки і психології Данильченко І.Г. ознайомила студентів із сайтом університету, основними вкладками, де розміщені документами, які стосуються організації освітнього процесу, детальніше презентувала такі документи: «Положення про організацію освітнього процесу в Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка», «Положення про контроль і оцінювання навчальних досягнень здобувачів вищої освіти в Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка», «Положення про процедуру вирішення конфліктних ситуацій між учасниками освітнього процесу Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка». Викладач також акцентувала увагу на основних аспектах, які стосуються підготовки студентів до сесії.

Здобувачі вищої освіти взяли участь в обговоренні цих положень, зокрема першокурсників цікавили питання щодо складання екзаменів, заліків та процедури апеляції форм контролю.

Також Данильченко І.Г. звернула увагу здобувачів на анкети «Анкета оцінювання якості освітньої діяльності», «Організація навчання за дистанційними технологіями в Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка», які теж розміщені на сайті ЗВО, продемонструвала, як ними користуватися і рекомендувала пройти анкетування студентам, щоб можна було оцінити якість викладання дисциплін та в майбутньому звернути увагу на побажання студентів. Було наголошено, що анкети анонімні.

03.12.2020.1 03.12.2020.2

03.12.2020.3 03.12.2020.4