8 грудня 2020 р. було проведено спільне практичне заняття з дисципліни «Загальна психологія» на тему «Уява і увага» із здобувачами вищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка (викладач: кандидат педагогічних наук Тітаренко С.А.) та спеціальності 114 Математика Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова (викладач: канд. психологічних наук Лупійко Л.В.). Заняття було проведено в дистанційній формі.

На початку заняття викладачі та здобувачі вищої освіти двох ЗВО поділилися досвідом проведення практичних занять. У ході заняття студенти розкрили основні питання теми, запропонували для перегляду презентації та цікавий і корисний матеріал. По завершенню практичного заняття учасники освітнього процесу поділилися враженнями, подякували за роботу та спланували подальшу співпрацю.

08.12.2020.108.12.2020.2

08.12.2020.308.12.2020.4