17 жовтня 2019 року відбулися змагання з шахів серед збірних команд факультетів у залік спартакіади Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка.

За результатами змагань місця розподілились наступним чином:

– І місце – факультет природничої і фізико-математичної освіти;

– ІІ місце – факультет філології та історії;

– ІІІ місце – збірна команда факультетів дошкільної і початкової освіти та педагогіки і психології.

Особиста перемога серед дівчат:

– І місце – Скорозвон Катерина – 24-М(ск) (ФПФМО);

– ІІ місце – Смоля Анна – 23 У (ФФІ);

– ІІІ місце – Погоріла Альона – 12 (ДО).   

Детальніше...

17.10.2019 року о 12.40 в аудиторії 11 (корпус №1)

Відбудуться збори студентського самоврядування факультету дошкільної освіти

Порядок денний:

1. Звіт голови студентського самоврядування факультету дошкільної освіти;

2. Переобрання голови студентського самоврядування факультету дошкільної освіти

Запрошуємо активних студентів та всіх бажаючих.

Старший викладач кафедри дошкільної педагогіки і психології Любива Віталіна Вячеславівна, пропонує всім бажаючим студентам факультету долучитися до креативної форми вивчення англійської мови.

На факультеті функціонує гурток E4U

https://invite.viber.com/?g2=AQBs1FEF7EXDXUpAA2tuaPw2D8W%2Buaess8XcY41c%2F6egxfN3YDjY%2BVuK%2Bna8rzHS

Приєднуйтесь!

На центральній площі університету 12.09.2019 о 14:30 відбувся Олімпійський урок. Студенти факультету дошкільної освіти взяли участь у цьому спортивному святі, та зайняли переможне друге місце.

Цей день став особливою нагодою для того, щоб подякувати тим багатьом студентам університету, які своїми спортивними звитягами прославляють рідний університет, Сумську область та Україну! Подякувати викладачам та тренерам, які виховують талановиту студентсько-спортивну молодь!

Факультет дошкільної освіти особливо запам’ятався своєю командою підтримки, які дуже емоційно вболівали за своїх колег.

12.09.19.312.09.19.212.09.19.1

Студентське самоврядування - це право і можливість студентів вирішувати питання навчання і побуту, захисту прав та інтересів студентів, а також брати участь в управлінні вищим навчальним закладом.

Студентське самоврядування об’єднує всіх студентів факультету дошкільної освіти, та відповідно всього університету. Усі студенти, які навчаються у нашому університеті, мають рівні права та можуть обиратися та бути обраними в студентське самоврядування.

10.09.2019 року, на нашому факультеті відбулися перевибори студентського самоврядування.

Його склад:

Студентський декан – Мороз Марина Романівна.

Заступник студентського декана - Шокало Юлія Олександрівна.

Секретар - Вороніна Катерина Володимирівна.

Профорг - Кем Ганна Андріївна.

Культмасовий сектор - Салівоненко Анастасія Сергіївна.

Спортивний сектор - Приходько Надія Вікторівна.

Навчальний сектор - Дяченко Анастасія Володимирівна.

Науковий сектор - Міхнова Олександра Вікторівна.

Волонтерський сектор - Громова Дарія Григорівна та Коломієць Анна Олександрівна.

Редколегія - Синєгуб Катерина Анатолівна та Синєгуб Тетяна Анатолівна.

Інформаційний сектор - Маньковська Тетяна Олександрівна та Петракова Єлизавета Анатоліївна.

 

09.09.2019 року відбувся захід, на якому були присутні всі студенти факультету дошкільної освіти, оскільки всі вони виявили велику зацікавленість в перегляді фільму про Олександра Довженка.

Олександр Петрович Довженко – український письменник, кінорежисер, кінодраматург, класик світового кінематографу.

Він вчителював, був дипломатом, ставив фільми, писав літературні твори, вчив молодих митців кіно. Віддана й щира любов до своєї землі, своєї батьківщини, свого роду й народу, добре, чуйне, мудре ставлення до всього живого – ось ті орієнтири, що показують невмирущість і одвічну магію його творчості. Довженко опоетизовував світ і намагався життям своїм не порушувати природну красу і гармонію, а примножувати її.

Всі студенти з великим захопленням переглянули фільм, а в кінці перегляду була проведена вікторина. За найбільшу кількість правильних відповідей студенти отримали цінні подарунки від ФДО.

Дякуємо організаторам такого цікавого та пізнавального заходу!

10.09.19.2

06 вересня 2019 року, у читальному залі бібліотеки ГНПУ ім. О. Довженка відбулася зустріч із золотою письменницею України, нашою землячкою – Світланою Талан.

Світлана Талан – українська письменниця, автор багатьох творів, відомих в Україні та за її межами (Канада, Казахстан, Росія, Білорусь).

Світлана Талан народилася на Сумщині. У 1983 році закінчила Глухівський педагогічний інститут. Працювати почала в п'ятнадцятирічному віці, у місцевій газеті. Після інституту працювала вихователем у дитячому садку і вчителькою початкових класів.

Світлана Талан займає активну громадянську позицію, постійно проводить зустрічі з читачами, молоддю та учнями, займається просвітницькою діяльністю.

06.09.19.206.09.19.1

12.06.19.1

29 травня 2019 року уперше викладачами кафедри безпеки життєдіяльності, фізичного виховання та здоров’я людини було проведено змагання з паркового волейболу серед студентів, які проживають в гуртожитках та на квартирах Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка.

Парковий волейбол – один з підвидів гри в волейбол, який відрізняється від класичного тим, що в команді бере участь чотири людини; поле менше за розміром, ніж в класичному волейболі; сітка трохи нижче; матчі проводяться безпосередньо просто неба на ґрунтових і трав'яних майданчиках.

Змагання проходили на міському стадіоні «Дружба» у них взяли участь 4 команди. Переможці були нагороджені солодкими призами та грамотами.

За підсумками змагань місця розподілилися наступним чином:

  1. Смола – (Мацак Олександр 21Т гр., Наконечний Юрій 6М-Т гр., Тимошовець Катя 12ДО гр., Трунова Ірина 42ДО гр.);
  2. Смішарики – (Андрущенко Олександр 34І гр., Єрмоленко Олег 31Б гр., Гулакова Анна 33У гр., Науменко Аліна);
  3. Нолики – (Маханьков Роман 12Т гр., Шпак Максим 12Т гр., Міхнова Олександра 12 ДО гр., Савченко Сніжана 32ДО гр., Приходько Надія 32ДО гр.).

Кращим гравцем змагань став Андрущенко Олександр студент 34–І групи ФФІ.

Щиро вітаємо переможців змагань, які зайняли призові місця, а також усіх учасників і вболівальників та бажаємо майбутніх успіхів і подальших спортивних перемог!

12.06.19.2

31.05.19.2

31.05.19

31 травня 2019 року студенти Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка долучилися до Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу – легкоатлетичного забігу на дистанцію 1 миля. Його метою є популяризація здорового життя й залучення студентської молоді до рухової активності.

Цього року захід приурочено до закриття XIV літньої Універсіади України. Його організатори – Комітет із фізичного виховання та спорту МОН України та Спортивна студентська спілка України.

P.S. Бігти чи не бігти? Бігти! Біжи – здоров’я бережи. 

31.05.19.3