23.01.2020 року в аудиторії 510 (корпус 5) Глухівського НПУ імені О. Довженка продовжилися змагання серед викладачів та співробітників університету. Третім видом спорту стали шахи. Сьогодні учасники мали змогу добре потренувати свої розумові м’язи, після активних видів спорту. Для багатьох було цікавим перевірити свою майстерність у шахи, а деяким і освоїти новий для себе вид спорту.

chess2020.1

Детальніше...
22 січня 2020 р. продовжилося проведення змагань серед викладачів і співробітників Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка. Другим видом спорту став бадмінтон. Свою майстерність володіння ракеткою показали найспортивніші представники факультету. Кожен із них засвідчив свою жагу до перемоги.
22.01.2020.1

03.02.2020

15.01.2019 року в спортивному залі Глухівського НПУ імені О. Довженка розпочалися змагання серед викладачів та співробітників університету. Першим видом, що засвідчив готовність наших прихильників спорту до подальшої боротьби, став настільний теніс. Працівники університету радо вітали своїх колег по цеху з перемогою та підбадьорювали у разі поразки. Азарт боротьби за перемогу в кожній партії у поєднанні з майстерністю, стрімкими подачами, потужними ударами, блискавичними переходами від захисту до атаки створили для глядачів змагань по-справжньому захоплююче видовище.

Детальніше...

 Розпочались державні іспити для здобувачів вищої освіти денної і заочної форм навчання освітнього рівня «Магістр» спеціальності «Дошкільна освіта». Державна екзаменаційна комісія констатує високий рівень підготовки студентів, впевнені і аргументовані відповіді, демонстрацію високого рівня здобутих знань.

Бажаємо успіхів усім студентам факультету дошкільної освіти в процесі складання державної атестації та зимової екзаменаційно-залікової сесії.

Деканат ФДО

Детальніше...

12 грудня 2019 року в Глухівському професійно-педагогічному коледжі імені Олександра Довженка відбулися змагання з шахів у залік спартакіади міста серед навчальних закладів.

Детальніше...

Протягом 9-11 грудня 2019 року на базі Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка (м. Суми) відбулися змагання з волейболу серед жінок за програмою XVІІ обласної універсіади серед закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Неймовірний шквал емоцій вирував серед глядачів. Неочікувані розіграші, влучні кидки на поле суперника, потужні подачі – усе це не давало можливості відірватися від перегляду гри.

Детальніше...

4 грудня 2010 року кафедрою теорії і методики фізичного виховання було проведено змагання з настільного тенісу серед збірних команд факультетів у залік спартакіади Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка.

Детальніше...

5 грудня 2019 року, вперше був проведений турнір з волейболу кафедрою теорії і методики фізичного виховання, приурочений до Дня Збройних Сил України, серед збірних команд університету. Гравці мали змогу, на власний розсуд, зібрати команду та засвідчити свою першість у турнірі з волейболу. Майбутні захисники вправно відбивали атаки та наносили потужні удари суперникам. Уболівальники підтримували своїх фаворитів, і дарували їм найщиріші оплески. 

Детальніше...

У Глухівському агротехнічному інституті імені С.А. Ковпака Сумського НАУ протягом 26-27 жовтня відбулися змагання з настільного тенісу серед студентів і співробітників навчальних закладів міста Глухова. Азарт боротьби за перемогу в кожній партії у поєднанні з майстерністю, стрімкими подачами, потужними ударами, блискавичними переходами від захисту до атаки створили для глядачів змагань по-справжньому захоплююче видовище.

Детальніше...