12.01.2021

Напередодні новорічних і різдвяних свят студенти та студентки факультету дошкільної освіти започаткували і провели конкурс аматорських відеопривітань «Я сумую за тобою ГНПУ!». До 23 грудня 2020 року кожен учасник конкурсу розмістив своє відеопривітання на хмарних платформах Google і надав доступ для перегляду своєї роботи членам журі (Куліш Інна Дмитрівна – декан факультету дошкільної освіти, Любива Віталіна Вячеславівна – заступник декана з вих. роботи на факультеті ДО, Барсуковська Галина Петрівна – ст. викладач кафедри дошкільної педагогіки і психології факультету ДО, Бахмат Олександр Валерійович – провідний фахівець виховного відділу ГНПУ, Нікітченко Аліна – магістрантка першого курсу факультету ДО).

Шляхом прозорого голосування журі визначило шість найкращих робіт у номінаціях: «Колективна робота» та «Особисте привітання».

Переможців конкурсу було нагороджено грошовими преміями.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ ТА ДЯКУЄМО ВСІМ ЗА АКТИВНУ УЧАСТЬ!!!

ТАК ТРИМАТИ!

АСС (актив студентського самоврядування)

P. S. Відео можна переглянути за посиланням

https://facebook.com/groups/311879512960732/permalink/856208221861189/?ref=group_browse

https://facebook.com/groups/311879512960732/permalink/855147765300568/?ref=group_browse

img23

Пандемія вносить свої корективи в життя кожного з нас. Те, що ми не бачимося вживу під час карантину, не робить нас менш дружною спільнотою. Радше навпаки – кількість спілкування та всесторонньої підтримки за останні 2 місяці лише збільшилась. 

3 грудня 2020 року на чергових зборах АСС всі одноголосно підтримали ідею магістрантки 61-1 МДО групи – Аліни Нікітченко. Ось так і з’явився конкурс відеопривітань з Новим Роком на тему: «Я сумую за тобою ГНПУ !» на факультеті дошкільної освіти. 

Для участі в конкурсі студенти та студентки мають підготувати відеопривітання. Термін на підготовку відеопривітань триває до 23 грудня 2020 року. Відповідно, 23 грудня 2020 року на зборах АСС (в дистанційному режимі) будуть обрані переможці. У подальшому всі відеопривітання будуть змонтовані в одне відео, яке планується використовувати у Вступній кампанії 2021.

Відповідальний за організацію конкурсу Конопля Арсен – заст. студентського декану факультету ДО

Журі:

Куліш Інна Дмитрівна – декан факультету дошкільної освіти,

Любива Віталіна Вячеславівна – заступник декана з вих. роботи на факультеті ДО

Барсуковська Галина Петрівна – ст. викладач кафедри дошкільної педагогіки і психології факультету ДО

Бахмат Олександр Валерійович – провідний фахівець виховноговідділу ГНПУ

Нікітченко Аліна – магістрантка першого курсу факультету ДО

Критерії оцінювання: оригінальність, державна мова, розкриття теми відео (шкала оцінювання від 1 до 5).
Далі буде ! ☺)

АСС (актив студентського самоврядування),
проф. обробка світлин – Петракова Є.

17.12.2020.1

У період 15-17 грудня 2020 р. у рамках профорієнтаційної  роботи та з метою організації студентського дозвілля кафедрою ТМФВ були проведенні змагання з волейболу. Учасниками змагань були студентські команди сформовані з курсів спеціальності «Фізичне виховання» та команда Кролевецький ліцей №3. Змагання були проведені за коловою системою (кожен з кожним). У результаті  змагань команди зайняли наступні місця: І – місце «Імпульс» (команда студентів+викладачі); ІІ – місце «Кролевецький ліцей № 3» (команда учнів); ІІІ – місце «Фаворит» (команда студентів).

Детальніше...

19.12.2020.1

Мій Святенький Миколаю,
Приходи скоріш, благаю.
Я до тебе помолюся
І тихенько пригорнуся.
Щастя дай моїй родині
І коханій Україні!

Коли наближаються новорічно-різдвяні свята, кожен починає вірити в диво, а особливо – діти. Проте є діти, яким дива чекати ні від кого, тож вони найбільше потребують підтримки і опіки. Саме тому спільно зі Службою у справах дітей студенти та студентки факультету дошкільної освіти долучилися до акції добра та милосердя. Щоб подарувати дітям незабутнє свято Миколая, підтримати їхню віру в казку та добро, студентською спільнотою факультету було зібрано кошти (860 грн), на які придбані подарункові набори.

19.12.2020.2

Дякуємо всім хто долучився до акції, не залишився байдужим. Особливу подяку висловлюємо студентському декану – Антипенко Аліні, 21 ДО гр., Коломієць Анні, 12-ДО гр., керівнику волонтерського сектору АСС та Салівоненко Анастасії – 42 ДО гр.

АСС (актив студентського самоврядування),

проф. обробка світлин – Петракова Є.

 

 

Відповідно до угоди про співпрацю між Глухівським національним педагогічним університетом імені Олександра Довженка і Українським науково-методичним центром практичної психології і соціальної роботи НАПН України16 грудня 2020 року відбулася онлайн зустріч здобувачів вищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта, викладачів кафедри дошкільної педагогіки і психології факультету дошкільної освіти з науковим співробітником, психологом, експертом з психології, членом правління ГО «Всеукраїнська асоціація практикуючих психологів», членом ГО «Національна психологічна асоціація» Наталією Василівною Сосновенко, яка акцентувала увагу присутніх на актуальній проблемі сьогодення – конфліктах. Наталія Василівна розкрила поняття «конфлікт», схарактеризувала різні типи конфліктів, проаналізувала причини їх виникнення, а також ознайомила присутніх із стилями їх вирішення. По завершенню доповіді відбулася конструктивна дискусія між всіма учасниками зустрічі. Здобувачів вищої освіти цікавили питання, що стосуються попередження та усунення міжособистісних конфліктів. Також було сплановано подальшу співпрацю. Щиро дякуємо Світлані Анатоліївні Тітаренко за організовану зустріч.

16.12.2020.1

16.12.2020.2

16.12.2020.3

16.12.2020.4

16.12.2020.5

16.12.2020.6

10.12.2020

2

Найкращий спортсмен - на нашому факультеті! Вітаємо магістра спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура), майстра спорту України з боротьби дзюдо і самбо, багаторазового чемпіона і призера чемпіонатів України, неодноразового переможця і  призера Кубків Європи по боротьбі дзюдо і самбо, неодноразового призера чемпіонатів Європи і Світу по боротьбі дзюдо і самбо Моісєєва Алєксєя  з перемогою у номінації   "Спорт" . Бажаємо подальших успіхів! Тримаємо за Вас кулаки!

Детальніше...

02.10.2020

Українські писанки – це шедеври мініатюрного живопису, у яких народ виявив свій мистецький геній, свою здатність до творчого осмислення, художнього узагальнення навколишнього світу.         Детальніше...

motanka 01.10.2020

Українська народна лялька є втіленням добра і лагідності. Це оберіг людської душі й долі, символ предків. Це символ Великої Матері, яка сотворила все суще і береже дотепер народжені нею душі.

Детальніше...