12 грудня 2019 року в Глухівському професійно-педагогічному коледжі імені Олександра Довженка відбулися змагання з шахів у залік спартакіади міста серед навчальних закладів.

Детальніше...

Протягом 9-11 грудня 2019 року на базі Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка (м. Суми) відбулися змагання з волейболу серед жінок за програмою XVІІ обласної універсіади серед закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Неймовірний шквал емоцій вирував серед глядачів. Неочікувані розіграші, влучні кидки на поле суперника, потужні подачі – усе це не давало можливості відірватися від перегляду гри.

Детальніше...

4 грудня 2010 року кафедрою теорії і методики фізичного виховання було проведено змагання з настільного тенісу серед збірних команд факультетів у залік спартакіади Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка.

Детальніше...

5 грудня 2019 року, вперше був проведений турнір з волейболу кафедрою теорії і методики фізичного виховання, приурочений до Дня Збройних Сил України, серед збірних команд університету. Гравці мали змогу, на власний розсуд, зібрати команду та засвідчити свою першість у турнірі з волейболу. Майбутні захисники вправно відбивали атаки та наносили потужні удари суперникам. Уболівальники підтримували своїх фаворитів, і дарували їм найщиріші оплески. 

Детальніше...

У Глухівському агротехнічному інституті імені С.А. Ковпака Сумського НАУ протягом 26-27 жовтня відбулися змагання з настільного тенісу серед студентів і співробітників навчальних закладів міста Глухова. Азарт боротьби за перемогу в кожній партії у поєднанні з майстерністю, стрімкими подачами, потужними ударами, блискавичними переходами від захисту до атаки створили для глядачів змагань по-справжньому захоплююче видовище.

Детальніше...

До 145-річчя Глухівського національного педагогічного університету, найстарішого педагогічного закладу вищої освіти України, відбулася традиційна зустріч студентів факультету дошкільної освіти (11-ДО, 42-ДО) з викладачем університету, істориком, краєзнавцем, нині вчителем історії (с. Береза, с.Слоут) В.В.Заїкою.

В ході зустрічі Віктор Володимирович розкрив етапи розвитку, процес становлення інституту, атмосферу його існування, особливості діяльності, здобутки керівників (зокрема, О.В. Бєлявського, І.С.Андрієвського, М.С. Григоревського, Я. М.Колубовського, О. Д.Томчука. та ін.), внесок видатних вихованців (письменника, академіка С.М.Сергеєва-Ценського, кінорежисера та письменника О.П.Довженка, вченого, українського письменника С. Васильченка та інших) у розвиток університету, України, світу.

Зацікавленості слухачів сприяла професійна подача матеріалу, підняті побіжно актуальні теми сучасності, чимало позитивних моментів.

Зустріч стала продовженням освітніх традицій факультету дошкільної освіти, університету.

28.10.19.1

28.10.19.2

27 вересня 2019 року факультет дошкільної освіти святкував професійне свято – День працівників дошкільної освіти. Студенти та викладачі підготували незабутній концерт. Розважалися піснями, танцями.

На згадку студенти факультету дошкільної освіти створили «Алею студентів» - подарували рамки зі своїми фото.

27.09.19.1

27.09.19.2

17 жовтня 2019 року відбулися змагання з шахів серед збірних команд факультетів у залік спартакіади Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка.

За результатами змагань місця розподілились наступним чином:

– І місце – факультет природничої і фізико-математичної освіти;

– ІІ місце – факультет філології та історії;

– ІІІ місце – збірна команда факультетів дошкільної і початкової освіти та педагогіки і психології.

Особиста перемога серед дівчат:

– І місце – Скорозвон Катерина – 24-М(ск) (ФПФМО);

– ІІ місце – Смоля Анна – 23 У (ФФІ);

– ІІІ місце – Погоріла Альона – 12 (ДО).   

Детальніше...

17.10.2019 року о 12.40 в аудиторії 11 (корпус №1)

Відбудуться збори студентського самоврядування факультету дошкільної освіти

Порядок денний:

1. Звіт голови студентського самоврядування факультету дошкільної освіти;

2. Переобрання голови студентського самоврядування факультету дошкільної освіти

Запрошуємо активних студентів та всіх бажаючих.

Старший викладач кафедри дошкільної педагогіки і психології Любива Віталіна Вячеславівна, пропонує всім бажаючим студентам факультету долучитися до креативної форми вивчення англійської мови.

На факультеті функціонує гурток E4U

https://invite.viber.com/?g2=AQBs1FEF7EXDXUpAA2tuaPw2D8W%2Buaess8XcY41c%2F6egxfN3YDjY%2BVuK%2Bna8rzHS

Приєднуйтесь!