vit zax 27.04.2021.1


vit zax 27.04.2021.2

Тендітну Марію Сазонову, студентку 22-ДО групи із перемогою на Чемпіонаті України з жиму штанги лежачи ( 2 місце серед юніорок у ваговій категорії до 57 кг). Ми тобою пишаємося! Бажаємо перемог і звершень!

13.04.2021

vit 25.03.21

Відповідно до розпорядження відділу наукової роботи та міжнародних зв’язків № 26 від 12.10.20 р. «Про проведення ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», 26 жовтня 2020 р. на факультеті філології та історії за допомогою дистанційних технологій (ZOOM, Classroom) було проведено урочистості з нагоди відкриття і перший етап Конкурсу.

Метою заходу є підняття престижу української мови й літератури у молодого покоління, підвищення рівня загальної мовної культури, вшанування Великого Кобзаря, поета світового рівня – Тараса Шевченка. Конкурс сприяє вихованню в його учасників почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю, формуванню готовності творити добрі справи задля рідної Батьківщини, заможної, повноправної і невіддільної від світового розвитку країни.

Членами оргкомітету розроблено програму Конкурсу, підготовлено завдання для кожної категорії учасників за віком і напрямом навчання (гуманітарного і негуманітарного), забезпечено конфіденційність завдань до моменту оприлюднення, проведено І етапу Конкурсу.

Розроблені завдання були покликані виявити рівень засвоєння студентами вивченого матеріалу з мовознавчих і літературознавчих курсів, їхні філологічні здібності, сформованість аналітичного та творчо-критичного мислення, вміння логічно викладати свої судження та розкривати власне ставлення до суспільно-історичних і мистецьких явищ.

Для студентів гуманітарних спеціальностей було запропоновано написати твір-роздум, у якому аргументовано підтримати чи спростувати тезу; дібрати назву твору, епіграф; увести три доречні цитати з досліджень про Т. Шевченка для розкриття теми твору, два риторичних запитання, два речення з відокремленими членами, підкреслити їх.

Студенти негуманітарних спеціальностей мали у формі есе висловити свою думку щодо впливу творчості Т. Шевченка на свідомість українського народу; дібрати назву твору, епіграф; увести три доречні цитати з поезій Т. Шевченка для розкриття теми твору, два риторичні запитання, усі види речень за емоційним забарвленням.

Членами журі розроблено критерії оцінювання творчих робіт, перевірено конкурсні роботи, підбито підсумки Конкурсу.

Кількість студентів, які брали участь у конкурсі – 25 осіб. Із них 22 студенти гуманітарного напряму і 3 студенти негуманітарного напряму.

Членами журі визначено переможців Конкурсу за результатами І етапу в кількості 30 % від загальної кількості учасників.

ІІІ місце (20 б.) посіла Дорога Діана Юріївна.

Бажаємо конкурсантці натхнення, нових творчих звершень і перемоги в ІІ етапі Конкурсу!

IMG 20200927 082024 028

IMG 20200927 081840 243

vit.24.09.2020

Бажаємо успішного втілення всіх життєвих планів, наснаги у професійному зростанні та майбутніх наукових пошуках!

Нехай підґрунтям подальшого розвитку і плідної професійної діяльності буде лише міцне здоров’я та успіх, натхненна думка й щирі почуття, підтримка рідних та колег!

З повагою, колектив факультету дошкільної освіти.

 09.04.2020

Шановні колеги, студенти факультету дошкільної освіти Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка.

Старий рік минає… Дякуємо йому та ідемо в новий із сподіванням, що він буде не гіршим, а то і кращим для усіх нас!Нехай у старому році залишається  все, що обтяжує і непокоїть.

У новий 2020 рік візьміть тільки ті емоції, які приносять справжнє щастя. Збережіть в душі любов, дитячу безпосередність, віру в щасливе майбутнє, атмосферу затишку і комфорту.

Нехай з вами завжди перебуває впевненість у власних силах, а удача супроводжує у повсякденних справах! Миру нашій країні,  злагоди у Ваших родинах!

З найкращими побажаннями в Новому 2020 році к.п.н. Куліш І.Д.

novorichni lustivku 6 1024x542

Вітаємо студенток  факультету дошкільної освіти Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка

                     

Осадчу Оксану Олександрівну  переможицю конкурсу в номінації «Волонтерська робота»

25.11.19.2

 

 Кривонос Анну Володимирівну з отриманням почесного звання "Студент  Року" 

в номінації  «Спортивна робота»

 25.11.19

ТАК ТРИМАТИ!