Шановні колеги, студенти факультету дошкільної освіти Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка.

Старий рік минає… Дякуємо йому та ідемо в новий із сподіванням, що він буде не гіршим, а то і кращим для усіх нас!Нехай у старому році залишається  все, що обтяжує і непокоїть.

У новий 2020 рік візьміть тільки ті емоції, які приносять справжнє щастя. Збережіть в душі любов, дитячу безпосередність, віру в щасливе майбутнє, атмосферу затишку і комфорту.

Нехай з вами завжди перебуває впевненість у власних силах, а удача супроводжує у повсякденних справах! Миру нашій країні,  злагоди у Ваших родинах!

З найкращими побажаннями в Новому 2020 році к.п.н. Куліш І.Д.

novorichni lustivku 6 1024x542

Вітаємо студенток  факультету дошкільної освіти Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка

                     

Осадчу Оксану Олександрівну  переможицю конкурсу в номінації «Волонтерська робота»

25.11.19.2

 

 Кривонос Анну Володимирівну з отриманням почесного звання "Студент  Року" 

в номінації  «Спортивна робота»

 25.11.19

ТАК ТРИМАТИ!

 

 

28.10.19

vvvv

Адміністрація факультету Дошкільної освіти від щирого серця вітає

Овсієнко Аліну, Вороніну Катерину та Миколенко Тетяну

з перемогою конкурсі «Міс університет-2019» у номінаціях: «Міс стиль», «Міс артистичність» та «Міс грація».

Бажаємо подальших перемог та великих звершень!

Не зупинятися на досягнутому, впевнено йти до своєї мети, бути завжди попереду, творчих успіхів та натхнення!

Зачаровуйте своєю красою весь світ!

791652 760x500

 

Ви-найкращі!

 

 

18.04.2019

fnglt3zsrew

Дорогі першокурсники!

Шановні викладачі, студенти, співробітники!

Щиро вітаю Вас з початком нового навчального року!

Сьогодні за студентські лави сідають першокурсники, з якими ми пов’язуємо великі сподівання. Для них цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий, але, водночас, нелегкий час до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Усім, хто в цей день прийде здобувати знання, бажаю досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами, зустріти добрих і надійних друзів.

Найщиріші привітання - викладачам, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Їх мудрість і великодушність залишається зі студентами на все життя.

Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну родину!

З повагою, декан факультету дошкільної освіти,

кандидат педагогічних наук

Куліш Інна Дмитрівна

 

sav

Вітаємо!

Шановна Інно Дмитрівно!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого призначення на відповідальну посаду – декана факультету дошкільної освіти. Щиро бажаємо  конструктивної роботи, невичерпних сил та успіхів у всіх починаннях! Зичимо Вам великих здобутків, а підґрунтям плідної професійної діяльності на новій посаді, хай буде міцне здоров`я, сповнене любові серце, натхненна думка й добрі почуття. Нехай у всіх починаннях Вас  супроводжує удача, розуміння та  підтримка колег і однодумців, а непроста відповідальна робота приносить задоволення і творчі перемоги. Нехай дружні привітання додадуть Вам життєвої наснаги, а людська шана буде подякою за плідну працю!

З повагою викладачі та студенти

факультету дошкільної освіти