Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.
ПІБ спортсмена Спортивне звання, основні досягнення.

Россол Олег

Россол Олег

МСМК з вільної боротьби. Чемпіонат Європи (2006) – ІІ місце. Чемпіонат світу (2006) – ІІ місце. Командний чемпіонат Європи (2006) ІІІ місце. Неодноразовий призер та переможець змагань міжнародного та всеукраїнського рівнів.

Журба Вадим

Журба Вадим.

КМСУ з легкої атлетики (штовхання ядра та метання диску). Неодноразовий переможець та призер Чемпіонатів України та Кубків України серед юніорів та дорослих.

Ісаков Богдан

Ісаков Богдан.

КМСУ з волейболу. Учасник та призер Кубку України, учасник Чемпіонатів України та області.

Кривонос Анна

Кривонос Анна.

МСУ з біатлону. Чемпіонка світу та бронзова призерка серед юніорів в індивідуальній гонці (2015), дворазова призерка чемпіонатів світу з біатлону серед юніорів   (2016), срібна призерка чемпіонату світу з біатлону серед юніорів (2018), бронзова призеркаЮніорського кубку IBU (2019). Член збірної України.

Скора Марія

Скора Марія .

МСУ з боротьби дзюдо. Бронзова призерка командного чемпіонату Європи (2018), переможниця Кубка Європи Братислава (2017), срібна призерка Континентального Кубок Європи з дзюдо серед жінок (2019 р.). Член національної збірної України.

Халматов Дільшот

Халматов Дільшот

МСМК з боротьби дзюдо. МСУ з самбо. 5 – разовий Чемпіон України по самбо, 3 разовий – Чемпіон України по дзюдо, срібний призер Чемпіонату світу з дзюдо серед студентів. Член національної збірної України.

Шелестюк Богдан

Шелестюк Богдан

МСУ з боксу. Чемпіон України, переможець та призер турнірів міжнародного рівня, бронзовий призер чемпіонату Європи (2007).

Шелестюк Тарас

Шелестюк Тарас

ЗМСУ України з боксу. Бронзовий призер Олімпійських ігор (2012), чемпіон світу, чемпіонату Європи, переможець Кубку Європи, триразовий чемпіон України.

Нечипорук Ельвіра

Нечипорук Ельвіра.

МСУ з радіо спорту. Неодноразова чемпіонка та призерка чемпіонатів України, кубків Європи, преможниця Кубку світу (2017), бронзова призерка командному заліку на Чемпіонаті світу (2018).

Моісєєв Алєксєй

Моісєєв Алєксєй

МСУ з дзюдо та самбо. Володар Кубка світу з самбо (2019), бронзовий призер Відкритого Кубку Європи (2021 р.), срібний призер Кубка Європи U21 (2018 р.), бронзовий призер Кубка Європи U18 (2015 р.), Неодноразовий переможець та призер Чемпіонатів, Кубків України. Член національної збірної України.

Маринченко Андрій

Маринченко А.

МСУ з волейболу. Призер Чемпіонату України та Кубків України, член юнацької збірної 2010-2017 р. Срібний призер чемпіонату України (сезон 2014-2015), чемпіон України серед команд вищої ліги (сезон 2020-2021 р.).

Жула Вадим

Жула Вадим

КМСУ з боксу. Чемпіон Чернігівської, Сумської областей серед юніорів, молоді. Призер Мастерського турніру

П.Р. Поповича, Призер міжнародного турніру «Король рингу».

Проневич Сергій

Проневич Сергій

МСУ з легкої атлетики. Неодноразовий призер та переможець змагань з марафонського (42 км.) та напівмарафонського (21 км.) бігу, Чемпіонатів України та області з легкої атлетики. Рекордсмен України - у повній військовій амуніції пробіг марафонську дистанцію за 4 години 36. (2019). Неодноразовий призер та переможець етапів «Марафону Нова пошта» і «Напівмарафон Нова пошта».

Дерев’янко Дмитро

Деревянко Дмитро

МСУ з дзюдо. Учасник та призер Кубку України, учасник Чемпіонатів України. чемпіон України (2016), срібний призер (2019).
Тельний ІгорТельний Ігор МСМК із стендової стрільби. Призер міжнародних змагань, неодноразовий чемпіон і рекордстмен України.

Яковлева Оксана

Яковлека Оксана

ЗМСУ з біатлону. Багаторазова чемпіонка Європи, призерка Всесвітньої зимової Універсіади, учасниця Олімпійських ігор О. Яковлєва.

Сєднев Сергій

Седнєв Сергій

ЗМСУ з біатлону. бронзовий призер чемпіонату світу, срібний призер першості Європи, багаторазовий призер етапів Кубку світу, Всесвітніх зимових Універсіад, учасник Олімпійських ігор.

Колтаков Микола

Колтаков М.

МСМК з пауерліфтингу. Чемпіон світу з жиму штанги лежачи за версією WUAP, учасник чемпіонату світу з жиму штанги лежачи за версією IPF, чемпіон України з жиму штанги лежачи за версіями IPF, WPC, UPO, суддя Національної категорії з пауерліфтингу ФПУ-IPF, суддя Національної категорії з важкої атлетики М. Колтаков.

Юнак Антон

Юнак Антон

МСУ з біатлону. Бронзовий призер Всесвітньої Універсіади, чемпіонату світу, переможець і призер усеукраїнських змагань із біатлону А. Юнак.

Зальотов Артур

Зольотов Артур

МСУ з  пауерліфтингу. Чемпіон Європи та світу серед юніорів із жиму штанги лежачи, срібний призер Кубку України.

Колтаков Фелікс

Колтаков Фелікс

МСУ з пауерліфтингу Бронзовий призер чемпіонату Європи за версією WPC, чемпіон Євразії за версією AWPC, переможець за версією WPS, бронзовий призер за версією IPF Кубку України.
Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru