ГЛУХІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ОЛЕКСАНДРА ДОВЖЕНКА

AFION KOCATEPE UNIVERSITY

ONDOKUZMAYIS УНІВЕРСИТЕТ

МОЗЫРСКИЙ ГОСУДАРСТВЕНННЫЙ ПЕДАГОГИЧЕСКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ИМ. И. П. ШАМЯКИНА

ДЕРЖАВНИЙ ЗАКЛАД «ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ К. Д. УШИНСЬКОГО»

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «СУМСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ»

ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ДОНБАСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ»

МАРІУПОЛЬСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ГУМАНІТАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

ПОЛТАВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ В. Г. КОРОЛЕНКА

БЕРДЯНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ М. П. ДРАГОМАНОВА

ВІННИЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ МИХАЙЛА КОЦЮБИНСЬКОГО

УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ВИКЛАДАЧІВ ДОСЛІДНИКІВ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

КАМЯ’НЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ І. ОГІЄНКА

РІВНЕНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ГУМАНІТАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської викладацько-студентської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Актуальні проблеми підготовки фахівців дошкільної освіти: проблеми, досвід, інновації», яка відбудеться 21-22 листопада 2019 року на базі факультету дошкільної освіти Глухівського національного педагогічного університету

імені Олександра Довженка.

Тематичні напрями роботи конференції

1. Стан і перспективи розвитку дошкільної освіти в Україні, Європі, світі.
  2. Сучасні технології навчання і виховання дітей дошкільного віку.
  3. Підвищення якості дошкільної освіти: досвід та інновації.
  4. Актуальні проблеми підготовки фахівців у галузі дошкільної освіти.
  5. Досвід впровадження інклюзивної освіти в Україні та Європі.
  6. Проблеми здоров’язбереження в закладах дошкільної освіти.

Робочі мови конференції: українська, англійська, російська.

Форма участі: публікація, доповідь, стендова доповідь.

Загальна інформація

Для участі в роботі конференції потрібно до 01.09.2019 р. надіслати на електронну адресу оргкомітетуЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. такі документи:

а) заявку на участь у конференції за зразком (Додаток 1). Оргвнесок становить 50 грн. (оплата за сертифікат тапрограму конференції);

б) статтю, оформлену відповідно до вимог.

Назви надісланих документів повинні відповідати прізвищу автора публікації, наприклад «Шевченко_Заявка», «Шевченко_Стаття» тощо.

Телефон для довідок: 0665907857; 0682512295 – Тітаренко Світлана Анатоліївна; 0993273912 – Шовкопляс Ольга Миколаївна.

Проїзд, харчування та проживання учасників конференції за рахунок організацій, що відряджають.

За матеріалами конференції планується підготовка та видання фахового збірника наукових праць із педагогічних наук «Вісник Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка», який індексується в науково-метричній базі Index Copernicus. З вимогами щодо оформлення статей можна ознайомитися на офіційному сайті збірника http://visn_ped.gnpu.edu.ua, довідки за телефоном: (05444) 2-33-06.

Будемо раді бачити Вас у м. Глухові – історико-культурному центрі сходу Українського Полісся та колишній гетьманській столиці!

Адреса: вул. Києво-Московська, буд. 24, м. Глухів, Сумська область, 41400.

Факультет дошкільної освіти.