Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

ВИКЛАДАЦЬКА НАУКОВА РОБОТА

За час існування факультету дошкільної освіти викладачами було видано 763 наукові статті; 1 патент на винахід; 23 навчальні посібники.

Викладачі факультету, які мають вчене звання й науковий ступінь, є рецензентами методичних посібників, авторефератів кандидатських і докторських дисертацій, виступають опонентами на захисті кандидатських дисертацій.

Викладачі кафедр факультету беруть участь у всеукраїнських проектах: І.Д. Савченко у регіональному проекті «Формування громадянина в дошкільному віці», який виконується на базі дошкільних навчальних закладів м. Путивля, м. Шостки, м. Глухова; Н.М. Гордій – у регіональному проекті «Особистісний розвиток дитини дошкільного віку» на базі дошкільного навчального закладу «Теремок» м. Старобільська Луганської області.

Щорічно викладачі кафедр беруть участь у міжнародних, всеукраїнських, обласних наукових конференціях, Інтернет-конференціях, науково-методичних семінарах, результати своїх наукових розвідок публікують у фахових виданнях України та за кордоном (Росія, Білорусія, Польща, Чехія, Болгарія, Великобританія, Франція). Викладачами кафедр факультету підготовлено до друку колективну монографію на тему: «Комплексний підхід до формування професійної компетентності у майбутнього вихователя дошкільного навчального закладу».

 

Звітна науково-практична конференція викладачів

 

 

 

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru