Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

 


06.04.21

 


5 квітня 2021 р. викладачами кафедри дошкільної педагогіки і психології було проведено онлайн-зустріч із учнями Бистрицького ліцею Кролевецької міської ради. Вони ознайомили майбутніх вступників із Правилами прийому до Глухівського НПУ ім. О. Довженка на базі повної загальної середньої освіти, переліком спеціальностей, на які буде здійснюватися набір у цьому році, детальніше звернули увагу щодо вступу на навчання на спеціальність 012 Дошкільна освіта, репрезентували інформацію щодо вступної кампанії на сайті університету. До учнів також звернулася випускниця цього ліцею, нині студентка 11 ДО групи Анна Беседа, яка поділилася враженнями про навчання в університеті, зокрема на факультеті дошкільної освіти.

05.04.21.1

05.04.21.2

 


26 лютого 2020 року в спортивному залі Глухівського НПУ імені О. Довженка відбулася товариська зустріч між жіночою командою Глухівського НПУ імені О. Довженка і вихованцями Глухівської ДЮСШ.

Усі отримали позитивні емоції та неоціненний досвід у грі з волейболу. Гра закінчилась перемогою обох команд, адже вона була товариською. Студенти зазначили, що з задоволенням влаштовували б такі спортивні ігри зі школярами якомога частіше.

26.02.2020

Дякуємо тренеру збірної команди з волейболу Глухівської ДЮСШ – Фесенко Катерині Сергіївні, наша випускниця, магістр 2019 року. Яка отримала диплом зі спеціальності 014.11 Середня освіта (Фізична культура) та продовжує працювати вчителем фізичної культури та тренером з волейболу. Бажаємо міцного здоров’я, подальших професійних успіхів, талановитих учнів та щирої поваги.

Проведені профорієнтаційні заходи зміцнюють зв’язки нашого університету з Глухівською ДЮСШ та сприяють ефективному проведенню профорієнтаційної роботи з потенційними вступниками.

Кафедра теорії і методики фізичного виховання

 


Буклет ФДО 2021 01

Буклет ФДО 2021 02

Буклет ФДО 2021 03

 


 

Умови прийому до Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка

 


 vstup20211

vstup20212

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru