Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

 

imgonline com ua Compressed LN5qDa35XINaXl

  

                                                                           С к л а д   к а ф е д р и:

 

koval2

Ковальчук Андрій Андрійович – в.о. зав. каф., кандидат наук з фізичного виховання і спорту, старший викладач. Працює в університеті з 2011 року. Відповідальний за проведення секції з волейболу (жінки).

У 2017 році захистив кандидатську дисертацію у спеціалізованій вченій раді К 08.881.01 Дніпропетровського державного інституту фізичної культури і спорту зі спеціальності 24.00.02 – фізична культура, фізичне виховання різних груп населення.

Коло наукових інтересів: «Диференційована технічна підготовка волейболісток на основі нетрадиційних засобів фізичного виховання в умовах вищого навчального закладу; удосконалення технічної підготовки студентів-волейболістів у вищих навчальних закладах».

Кількість публікацій: 17 наукових праць серед яких навчальний посібник у співавторстві О. С. Куц, В. Л. Яковлів «Особливості технічної підготовки волейболісток на основі спеціалізованих тренувальних пристроїв в умовах вищого навчального закладу» (2016 р.).

 

DScccC 0412

Мельник Олена Сергіївна– кандидат технічних наук, доцент. Працює в університеті з 2011 року.
Коло наукових інтересів: «Критерії екологічної безпеки, екологічна свідомість, знешкодження стічних вод».
Кількість публікацій: 38 наукових публікації, у тому числі у виданнях, що індексуються у наукометричних базах  Scopus, IndexCopernicus. Один патент на винахід. Співавтор навчального посібника «Досвід європейських країн у вирішенні питань екологічної безпеки», а також співавтор навчального посібника з грифом Міністерства  освіти і науки, молоді та спорту України: «Безпека життєдіяльності» : Навчальний посібник для виконання практичних робіт з дисципліни «Цивільний захист». 
Науковий координатор грантового проекту «Реалізація стратегії екологічної безпеки: інтеграція європейського досвіду» міжнародно-грантової програми Жан Моне.
Член спеціалізованої вченої ради К55.051.04 при Сумському Державному університеті. 

 

   

DSC 0417

Цись Дмитро Іванович – кандидат педагогічних наук. Працює в університеті з 2002 року.
 Нагороди: грамота департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.
 У 2015 році захистив кандидатську дисертацію  у спеціалізованій вченій раді Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова зі спеціальності 13.00.02 – теорія та методика навчання (фізична культура, основи здоров’я).
 Коло наукових інтересів: Вдосконалення фізичної підготовленості студентської молоді вищих навчальних закладів в умовах реформування фізкультурної освіти в Україні.
Кількість публікацій: понад 20 наукових праць.
  
 
 
 

hlus

Хлус Наталія Олександрівна – кандидат наук з фізичного виховання і спорту, старший викладач. Працює в університеті з 2011 року. Відповідальна за проведення секцій з оздоровчої аеробіки, степ-аеробіки, фітбол-аеробіки.
Нагороди:грамота департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації (2016 р).
У 2015 році захистила кандидатську дисертацію у спеціалізованій вченій раді Д 35.829.01 Львівського державного університету фізичної культури зі спеціальності 24.00.02 – фізична культура, фізичне виховання різних груп населення.
Коло наукових інтересів: Покращення фізичного стану студенток ВНЗ засобами степ-аеробіки та фітбол-аеробіки. Використання степ-аеробіки, фітбол-аеробіки під час занять з фізичної культури з дітьми старшого дошкільного віку.
Кількість публікацій: понад 30 наукових публікації, у тому числі у виданнях, що індексуються у наукометричній базі IndexCopernicus. Автор навчального посібника у співавторстві О. С. Куц, В. А. Леонова «Технологія підвищення фізичної підготовленості студенток вищих навчальних закладів засобами степ-аеробіки» (2015 р).   
  
    

kasjn

Касьян Анатолій Васильович – асистент, кандидат у майстри спорту з лижних гонок. Працює в університеті з 1994 року. Відповідальний за проведення секції з баскетболу (чоловіки).
Коло наукових інтересів: «Динаміка показників фізичної підготовленості баскетболістів студентської команди на етапах макроциклу».
Кількість публікацій: 17 наукових праць.

 

 

 

 

 

 

zakus

Ковальчук Ольга Володимирівна – асистент. Працює в університеті з 2012 року. Відповідальна за проведення секції з баскетболу (жінки).
Коло наукових інтересів: «Вплив секційних занять із баскетболу на фізичну підготовленість студенток вищого навчального закладу».
Кількість публікацій: 7 статей.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

  

  
samusСамусь Андрій Іванович асистент. Працює в університеті з 2008 року. Відповідальний за спортивно-масову роботу в університеті, а також за проведення секції з волейболу (чоловіки). 
Коло наукових інтересів: «Проблеми покращення фізичної підготовки футболістів».
Кількість публікацій: 8 наукових праць. 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
  
 
 
cus1Цись Наталія Олександрівна – асистент.  Працює в університеті з 2007 року.
У 2013 році здобула другу вищу освіту за спеціальністю: вчитель фізичної культури, фахівець з фізичної реабілітації та фітнесу. Проводить секційні заняття з аеробіки.
Коло наукових інтересів: Формування здоров’язберігаючого середовища у студентів спеціальних медичних груп.
Кількість публікацій: понад 10 наукових праць.
 
 
 
 
 
 
   
 
 
qdunokЮденок Віталій Михайлович – асистент, майстер спорту з боротьби самбо, кандидат у майстри спорту з боротьби дзюдо. Працює в університеті з 2009 року.
Коло наукових інтересів: «Методика оцінювання розвитку рухових навичок учнів загальноосвітніх навчальних закладів на уроках фізичної культури».
Кількість публікацій: 12 наукових праць.
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Рryjulovichужилович Вікторія Сергіївна – провідний фахівець. Працює в університеті з 2013 року.
 
  
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
arteminko
Артеменко Юрій Васильович – провідний фахівець, І розряд з волейболу. Працює в університеті з 2002 року.

 

  

 

 

 

 

       

 

Коротка довідка про кафедру

 

Кафедра функціонує з 1981 року. У 2014 році була реорганізована у кафедру безпеки життєдіяльності, фізичного виховання та здоров’я людини, яку очолила канд. тех. наук, доцент О.С. Мельник. Викладачі кафедри активно сприяють фізичному розвитку студентів, їх руховій підготовці, зміцненню здоров’я, розвивають фізичні та морально-вольові якості.

 

 

Дисципліни кафедри:

 

 • Фізичне виховання
 • Безпека життєдіяльності
 • Безпека життєдіяльності та цивільний захист
 • Охорона праці в галузі
 • Основи охорона праці
 • Цивільний захист
 • Основи медичних знань
 • Основи екології
 • Педіатрія
 • Вікова фізіологія і валеологія
 • Методика вивчення валеології, основ безпеки життєдіяльності в початковій школі
 • Охорона праці в соціально-педагогічній сфери
 • Основи медичних знань та охорони здоров'я
 • Спортивна медицина

 

Контактна інформація

Адреса: м. Глухів, вул. Києво-Московська, 24, корпус № 5, кабінет 509.

Електрона адреса:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru