24 вересня 2020 року відбулися вже другі в цьому навчальному році збори Активу Студентського Самоврядування (АСС). На зборах були розглянуті наступні питання: вибори студентського замдекана, планування роботи на жовтень-листопад 2020 року, питання щодо святкування Дня дошкілля, аналіз опитування студентів факультету дошкільної освіти. 

На початку зборів студентський декан – Аліна привітала студентів та студенток, учасників команди факультету дошкільної освіти, з зайнятим третім місцем на Олімпійському уроці, подякувала вболівальникам. 

Наступне питання, що розглядалося – це аналіз опитування студентів та студенток нашого факультету. Опитувальник попередньо був розроблений і розповсюджений АСС серед академічних груп. Проаналізувавши відповіді студентів/студенток було з’ясовано, що у більшості студентська аудиторія володіє інформацією про те, як поводити себе в умовах пандемії COVID-19, задоволена освітнім процесом і вмотивована до навчання. Було вирішено відновити студентську кав’ярню «Coffee on Trust». 

Відповідно до плану роботи АСС керівниками секторів був розглянутий план роботи на жовтень-листопад 2020 року (попередньо заходи обговорювалися у кожній академічній групі) та можливості його реалізації в умовах пандемії. 

На позитивній ноті більшістю голосів студентським замдеканом було обрано Коноплю Арсена. Наступні збори АСС заплановані на 01 жовтня 2020 р.

zbory studsamovr