14 лютого ми відзначаємо красиве, ніжне і романтичне свято – День всіх закоханих. Традиційно, ми надсилаємо один одному валентинки, проводимо вечір з найріднішими, обмінюємося подарунками. А ще намагаємося висловити почуття за допомогою добре підібраних слів.

Детальніше...

З приходом зими все стає схожим на чудову казку, і в кожному дворі, немов за помахом чарівної палички, з'являються закутані шарфами кумедні снігові чоловічки. Тому на міському стадіоні «Дружба» факультетом дошкільної освіти був проведений захід «Зліпимо найкращих Сніговиків» в якому всі отримала незабутні емоції, весело провели час і зліпили великого сніговика ФДО!

Детальніше...

09022022

На базі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, пройшов конкурс в якому треба було створити відео- ролик і розповісти в ньому про факультет дошкільної освіти. А головне зробити це креативно!!!

Детальніше...

Цілий рік у студентів насичений пригодами й цікавими справами, але варто тихенько підкрастися сесії, як час летить за три моря, а підручники ніби перемішують букви і нічого не зрозуміло! І все ж ви друзі примудряєтесь отримувати хороші оцінки, не сумуючи і вірячи, що зарахування в заліковій в тебе завжди буде! З днем Студента, Вас студенти ГНПУ! Вчіться старанно, посміхайтеся щодня і будьте щасливий!

Детальніше...

 

     СТУДЕНТСЬКЕ ДОЗВІЛЛЯ

Виховна робота на факультеті здійснюється за такими напрямами: культурно-масові заходи згідно планів виховної роботи факультету, організація студентського самоврядування, виховна робота в гуртожитках.

В академічних групах проводяться кураторські години: зустрічі з новаторами дошкільної освіти, видатними людьми в галузі науки, культури, мистецтва, спорту, а також диспути, конкурси, вечори поезії.

Студенти факультету дошкільної освіти беруть активну участь у загальноуніверситетських конкурсах: «День фізкультури та спорту», Foot-quest «Довженковими стежками», «Посвята першокурсників», Квест-змагання «145 років – 145 разів» з нагоди відзначення Міжнародного дня студентського спорту, змагання з шахів між факультетами Глухівського НПУ ім. О. Довженка, легкоатлетичний біг, змагання з тенісу між факультетами Глухівського НПУ ім. О. Довженка, «Нумо, першокурсник!», «Олімпійські ігри», «Студент року», «Міс університет», у спортивних секціях (волейбол, баскетбол, футбол, настільний теніс, шахи, аеробіка та ін.).

Також на факультеті дошкільної освіти студенти беруть активну участь у волонтерській роботі та різноманітних акціях: екологічна акція «Чистий берег», що проходила в рамках Міжнародного дня чистих берегів та обласної акції «Чиста Україна – чиста Земля», «Кришки добра», а також проводять самі акції, які тривають постійно: «Збери макулатуру – допоможи солдату», «Здай батарейку – збережи природу», «Принеси іграшку чи солодощі, а також речі та взуття для дітей», систематично відвідують «Центр активних Глухівчан, плетіння сіток бійцям в ЗБД». Крім того, студенти проводять благодійну ярмарку в підтримку безхатніх тварин.

Студенти беруть участь у різноманітних конференціях: VIII міжнародна науково-практична конференція «Лідерство – фундаментальний інструмент комунікації: європейський діалог» у рамках проекту «Школа студентських ініціатив», Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасна іншомовна освіта в Україні та закордоном: стан, виклики і перспективи», ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Дошкільна освіта України в контексті інтеграції до європейського освітнього простору», Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, магістрантів та молодих науковців «Сучасне дошкілля: актуальні проблеми, досвід, перспективи розвитку», VІІІ Міжнародна інтернет-конференція молодих учених і студентів «Глухівські наукові читання – 2018».

Студенти проявляють свою творчість та активність у різноманітних заходах: організовують та проводять свята: «День дошкілля», «День Захисника України», з нагоди свята «Halloween» займаються організацією та проведенням конкурсу «Краща відьма факультету», організовують та проводять свято: «День захисника України, день українського козацтва», виховний захід: «Герої небесної сотні – патріоти своєї землі», виховний захід присвячений темі: «Голодомор», новорічний ранок для дітей викладачів університету. 

Студенти долучаються до інтернет акції:  «Профілактика йододефіциту на ФДО». Займаються виготовленням прапору факультету, різноманітними стінгазетами, розробляють емблему факультету, виготовляють фото-зону факультету.

Крім того, для студентів проводяться цікаві екскурсії в музеї та заповідники. 

Все це їм дає можливість виявляти творчі здібності, формувати власну культуру та всебічно розвиватись.

Студенти активні і творчі особистості, про що засвідчує проведення традиційних виставок їхніх творчих, наукових робіт та благодійних ярмарків.

 

«День Захисника України»

collage photocat

«День фізкультури та спорту» 

3   

«Нумо, першокурсник!»

collage photocat

«Посвята першокурсників»

1234

Інтернет акція  «Профілактика йододефіциту на ФДО»

123

«Центр активних Глухівчан, плетіння сіток бійцям в ЗБД» 

1

Foot-quest «Довженковими стежками»

2

Вивчаємо історію рідного міста в Музеї археології Національного заповідника «Глухів»

33

Виховний захід «Голодомор»

4

 «День дошкілля»

5

Конкурс «Краща відьма факультету»

6

Акція «Збери макулатуру – допоможи солдату»

7