Науково-дослідна лабораторія «Здорова дитина». Керівник – кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент Хлус Наталія Олександрівна.

ПІБ спортсмена Спортивне звання, основні досягнення.

Россол Олег

Россол Олег

МСМК з вільної боротьби. Чемпіонат Європи (2006) – ІІ місце. Чемпіонат світу (2006) – ІІ місце. Командний чемпіонат Європи (2006) ІІІ місце. Неодноразовий призер та переможець змагань міжнародного та всеукраїнського рівнів.

Журба Вадим

Журба Вадим.

КМСУ з легкої атлетики (штовхання ядра та метання диску). Неодноразовий переможець та призер Чемпіонатів України та Кубків України серед юніорів та дорослих.

Ісаков Богдан

Ісаков Богдан.

КМСУ з волейболу. Учасник та призер Кубку України, учасник Чемпіонатів України та області.

Кривонос Анна

Кривонос Анна.

МСУ з біатлону. Чемпіонка світу та бронзова призерка серед юніорів в індивідуальній гонці (2015), дворазова призерка чемпіонатів світу з біатлону серед юніорів   (2016), срібна призерка чемпіонату світу з біатлону серед юніорів (2018), бронзова призеркаЮніорського кубку IBU (2019). Член збірної України.

Скора Марія

Скора Марія .

МСУ з боротьби дзюдо. Бронзова призерка командного чемпіонату Європи (2018), переможниця Кубка Європи Братислава (2017), срібна призерка Континентального Кубок Європи з дзюдо серед жінок (2019 р.). Член національної збірної України.

Халматов Дільшот

Халматов Дільшот

МСМК з боротьби дзюдо. МСУ з самбо. 5 – разовий Чемпіон України по самбо, 3 разовий – Чемпіон України по дзюдо, срібний призер Чемпіонату світу з дзюдо серед студентів. Член національної збірної України.

Шелестюк Богдан

Шелестюк Богдан

МСУ з боксу. Чемпіон України, переможець та призер турнірів міжнародного рівня, бронзовий призер чемпіонату Європи (2007).

Шелестюк Тарас

Шелестюк Тарас

ЗМСУ України з боксу. Бронзовий призер Олімпійських ігор (2012), чемпіон світу, чемпіонату Європи, переможець Кубку Європи, триразовий чемпіон України.

Нечипорук Ельвіра

Нечипорук Ельвіра.

МСУ з радіо спорту. Неодноразова чемпіонка та призерка чемпіонатів України, кубків Європи, преможниця Кубку світу (2017), бронзова призерка командному заліку на Чемпіонаті світу (2018).

Моісєєв Алєксєй

Моісєєв Алєксєй

МСУ з дзюдо та самбо. Володар Кубка світу з самбо (2019), бронзовий призер Відкритого Кубку Європи (2021 р.), срібний призер Кубка Європи U21 (2018 р.), бронзовий призер Кубка Європи U18 (2015 р.), Неодноразовий переможець та призер Чемпіонатів, Кубків України. Член національної збірної України.

Маринченко Андрій

Маринченко А.

МСУ з волейболу. Призер Чемпіонату України та Кубків України, член юнацької збірної 2010-2017 р. Срібний призер чемпіонату України (сезон 2014-2015), чемпіон України серед команд вищої ліги (сезон 2020-2021 р.).

Жула Вадим

Жула Вадим

КМСУ з боксу. Чемпіон Чернігівської, Сумської областей серед юніорів, молоді. Призер Мастерського турніру

П.Р. Поповича, Призер міжнародного турніру «Король рингу».

Проневич Сергій

Проневич Сергій

МСУ з легкої атлетики. Неодноразовий призер та переможець змагань з марафонського (42 км.) та напівмарафонського (21 км.) бігу, Чемпіонатів України та області з легкої атлетики. Рекордсмен України - у повній військовій амуніції пробіг марафонську дистанцію за 4 години 36. (2019). Неодноразовий призер та переможець етапів «Марафону Нова пошта» і «Напівмарафон Нова пошта».

Дерев’янко Дмитро

Деревянко Дмитро

МСУ з дзюдо. Учасник та призер Кубку України, учасник Чемпіонатів України. чемпіон України (2016), срібний призер (2019).
Тельний ІгорТельний Ігор МСМК із стендової стрільби. Призер міжнародних змагань, неодноразовий чемпіон і рекордстмен України.

Яковлева Оксана

Яковлека Оксана

ЗМСУ з біатлону. Багаторазова чемпіонка Європи, призерка Всесвітньої зимової Універсіади, учасниця Олімпійських ігор О. Яковлєва.

Сєднев Сергій

Седнєв Сергій

ЗМСУ з біатлону. бронзовий призер чемпіонату світу, срібний призер першості Європи, багаторазовий призер етапів Кубку світу, Всесвітніх зимових Універсіад, учасник Олімпійських ігор.

Колтаков Микола

Колтаков М.

МСМК з пауерліфтингу. Чемпіон світу з жиму штанги лежачи за версією WUAP, учасник чемпіонату світу з жиму штанги лежачи за версією IPF, чемпіон України з жиму штанги лежачи за версіями IPF, WPC, UPO, суддя Національної категорії з пауерліфтингу ФПУ-IPF, суддя Національної категорії з важкої атлетики М. Колтаков.

Юнак Антон

Юнак Антон

МСУ з біатлону. Бронзовий призер Всесвітньої Універсіади, чемпіонату світу, переможець і призер усеукраїнських змагань із біатлону А. Юнак.

Зальотов Артур

Зольотов Артур

МСУ з  пауерліфтингу. Чемпіон Європи та світу серед юніорів із жиму штанги лежачи, срібний призер Кубку України.

Колтаков Фелікс

Колтаков Фелікс

МСУ з пауерліфтингу Бронзовий призер чемпіонату Європи за версією WPC, чемпіон Євразії за версією AWPC, переможець за версією WPS, бронзовий призер за версією IPF Кубку України.

ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ!

Перелік вакансій педагогічних кадрів у закладах освіти на 2021/2022 та  2022/2023 н.р.

№ з/п

Відділ освіти

Навчальний заклад

Посада

Кількість годин (навантаження)

Умови проживання

1

Відділ освіти, Краснопільської селищної ради

Тур’янський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів –заклад дошкільної освіти» Учитель фізичної культури 6.75 год Наймана квартира
2 Самотоївський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Колосок» Музичний керівник 0.75 ст. Наймана квартира
3 Краснопільський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №1 «Малятко» Логопед 1 ст. Наймана квартира
4 Краснопільський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №3 «Дзвіночок» Музичний керівник 0.5 ст. Наймана квартира
5 Грабовський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-заклад дошкільної освіти» Інструктор з фізичної культури 0.25 ст. Наймана квартира
6 Управління освіти Конотопської міської ради Конотопський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №7 «Золотий ключик»

Вихователь-методист

 

Вихователь підмінний

Ставка

 

Ставка

Наймана квартира
7 Конотопський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №8 «Волошка» Вихователь Ставка Наймана квартира
8 Конотопський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №14 «Калинка» Музичний керівник Ставка Наймана квартира
9 Конотопський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №12 «Райдужний» Вчитель-дефектолог Ставка Наймана квартира
10 Конотопський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №5 «Сніжок» Музичний керівник Ставка Наймана квартира
11 Конотопський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №11 «Вітерець» Вихователь Ставка Наймана квартира
12 Конотопський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №11 «Вітерець» Музичний керівник Ставка Наймана квартира
13

Управління освіти і науки Броварської міської ради

Броварське НВО

Вихователь

 

 

 

 

Музичний керівник

 

 

Помічник вихователя

Ставка

( на 2022/2023 н.р)

Ставка

( на 2022/2023 н.р )

 

 

Ставка

( на 2022/2023 н.р )

 

 

Ставка

( на 2022/2023 н.р )

Наймана квартира
14 Броварська загальноосвітня школа № 9 Вчитель фізичної культури

Ставка

( на 2022/2023 н.р )

Наймана квартира

3 (1) 14 (1) 1ф 16 (1) 1

 

 

 

 

 


06.04.21

 


5 квітня 2021 р. викладачами кафедри дошкільної педагогіки і психології було проведено онлайн-зустріч із учнями Бистрицького ліцею Кролевецької міської ради. Вони ознайомили майбутніх вступників із Правилами прийому до Глухівського НПУ ім. О. Довженка на базі повної загальної середньої освіти, переліком спеціальностей, на які буде здійснюватися набір у цьому році, детальніше звернули увагу щодо вступу на навчання на спеціальність 012 Дошкільна освіта, репрезентували інформацію щодо вступної кампанії на сайті університету. До учнів також звернулася випускниця цього ліцею, нині студентка 11 ДО групи Анна Беседа, яка поділилася враженнями про навчання в університеті, зокрема на факультеті дошкільної освіти.

05.04.21.1

05.04.21.2

 


26 лютого 2020 року в спортивному залі Глухівського НПУ імені О. Довженка відбулася товариська зустріч між жіночою командою Глухівського НПУ імені О. Довженка і вихованцями Глухівської ДЮСШ.

Усі отримали позитивні емоції та неоціненний досвід у грі з волейболу. Гра закінчилась перемогою обох команд, адже вона була товариською. Студенти зазначили, що з задоволенням влаштовували б такі спортивні ігри зі школярами якомога частіше.

26.02.2020

Дякуємо тренеру збірної команди з волейболу Глухівської ДЮСШ – Фесенко Катерині Сергіївні, наша випускниця, магістр 2019 року. Яка отримала диплом зі спеціальності 014.11 Середня освіта (Фізична культура) та продовжує працювати вчителем фізичної культури та тренером з волейболу. Бажаємо міцного здоров’я, подальших професійних успіхів, талановитих учнів та щирої поваги.

Проведені профорієнтаційні заходи зміцнюють зв’язки нашого університету з Глухівською ДЮСШ та сприяють ефективному проведенню профорієнтаційної роботи з потенційними вступниками.

Кафедра теорії і методики фізичного виховання

 


Буклет ФДО 2021 01

Буклет ФДО 2021 02

Буклет ФДО 2021 03

 


 

Умови прийому до Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка

 


 vstup20211

vstup20212

Лист погодження Путивль

Лист погодження С-Буда

Договір про стажування науково-педагогічних працівників Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка та Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя

Договір про співробітництво між Глухівським національним педагогічним університетом імені Олександра Довженка і Сумським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти

Угода про співпрацю в освітній діяльності між Глухівським національним педагогічним університетом імені Олександра Довженка та комунальним закладом Березівської сільської ради"Березівський навчально-виховний комплекс: загалоноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад "Веселка""

Угода про співпрацю в освітній діяльності між Глухівським національним педагогічним університетом імені Олександра Довженка та відділом освіти Глухівської райдержадміністрації

Угода про співпрацю в освітній діяльності між Глухівським національним педагогічним університетом імені Олександра Довженка та Кролевецькою спеціалізованою школою І-ІІІ ступенів №3

Угода про співпрацю в освітній діяльності між Глухівським національним педагогічним університетом імені Олександра Довженка та Путивльським педагогічним коледжем ім. С. В. РуднєваВ. Руднєва

Угода про співпрацю в освітній діяльності між Глухівським національним педагогічним університетом імені Олександра Довженка та відділом освіти Путивльської районної державної адміністрації

Угода про співпрацю в освітній діяльності між Глухівським національним педагогічним університетом імені Олександра Довженка та відділом освіти Середино-Будської районної державної адміністрації

Угода про співпрацю в освітній діяльності між Глухівським національним педагогічним університетом імені Олександра Довженка та управлінням освіти Шостинської міської державної адміністрації

Договір про співпрацю між Глухівським національним педагогіним університетом імені Олександра Довженка та Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича

Договір про науково-педагогічну співпрацю між навчально-науковими підрозділами Сумського державного педагогіного університету імені А. С. Макаренка та Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка

17 жовтня 2019 року на факультеті дошкільної освіти відбулися збори студентського самоврядування. На порядку денному були питання про звіт голови студентського самоврядування факультету дошкільної освіти та переобрання голови студентського самоврядування.

Мороз Марина студентка 21 ДО групи звітувала про виконану роботу на посаді голови студентського самоврядування.

У ході відкритого голосування новим головою студентського самоврядуванняч обрали студентку 11-ДО групи Антипенко Аліну.

Вітаємо Аліну, бажаємо наснаги та сил працювати на благо факультету та університету!

17.10.19.3

16 жовтня 2019 року у Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка з нагоди Дня українського козацтва та Дня захисника України відбулися спортивні змагання "Козацькі забави". В результаті змагань перемогу здобула забірна команда факультетів дошкільної освіти, початкової освіти і педагогіки та психології. Вітаємо!

16.10.19.2

16.10.19.1